mp3 flac download

assured, what all does not approach..

DEFAULT

Download Al Gönlümü - Bülent Ersoy - Canımsın (Cassette, Album) album flac mp3


2002
Label: Avrupa Müzik - none • Format: Cassette Album • Country: Turkey • Genre: Folk, World, & Country •
Al Gönlümü - Bülent Ersoy - Canımsın (Cassette, Album)

Canımsın () Şarkı Listesi. 1. Bir Tanrıyı Birde Beni Unutma Bülent Ersoy. 2. Gel Bu Yarayı Sar Bülent Ersoy. 3. Ellerimde Çiçekler Bülent Ersoy. 4. Al Gönlümü Bülent Ersoy.

Bülent Ersoy Al Gönlümü Şarkı Sözü. Ayrılmadan evvel güzel sevgilim. Bütün ızdırabı hep bana yükle. Ne diyecektim, tutuldu dilim. Al gönlümü diyar, diyar sürükle. İster kaldırıp at solmuş gül gibi. İster sen de davran bana el gibi. Kökünden koparıp götür sel gibi. Al gönlümü diyar diyar sürükle.

Canımsın Bülent Ersoy. Moves Like Jagger. Fecri Ebcioğlu Sunar. Mesut Ol Sen Ajda Pekkan. Al Gönlümü Bülent Ersoy. Canımsın. Al Gönlümü Bülent Ersoy. Moves Like Jagger Maroon 5. Moves Like Jagger. Moves Like Jagger Maroon 5. Araba Mustafa Sandal.

Bülent Ersoy - Canımsın [] Ah Le Yar Al Gonlumu Canimsin Ellerimde Cicekler Gel Ablana Gel Gel Bu Yarayi Sar Gotur Hani Bizim sevdamiz Unutamazsin Yikilmam İndir Bülent Ersoy – Canlı Performanslar Ali’yi Gördüm Ali’yi Bir İhtimal Daha Var Gezme Ceylan Sen Gençliğimin Katilisin Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim.

Dünyaca ünlü sanatçıların müzik albümlerine de ulaşabileceğiniz sitemizin bu bölümünde, yeri sanatçıların albümleri de bulabileceksiniz. Çocuklar için özel hazırlanan ve çocuk şarkılarından oluşan albümler, yöresel müzikler – türkülerin mevcut olduğu albümler, dans müziklerine ait albümler, .


Feathers - Andrew Weatherall - The Bullet Catchers Apprentice (Vinyl) Hold Me In Your Arms - The Black Keys - Thickfreakness (Vinyl, LP, Album) Snake Eyes And Sissies - Marilyn Manson - Portrait Of An American Family (Cassette, Album)

Share this post

About the author

2 comments

  1.  · Canımsın Bülent Ersoy Pop · Preview SONG TIME Al Gönlümü. 7. SONGS, 52 MINUTES. RELEASED JUNE 4, ℗ AVRUPA MÜZİK YAPIM. Also available in the iTunes Store More by Bülent Ersoy. Aşktan Sabıkalı Bizim Hikayemiz Alaturka

  2. Al Gönlümü - Canımsın () - Bülent Ersoy şarkı sözleri, sanatçı biyografisi ve çok daha fazlası 'da.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING