mp3 flac download

assured, what all does not approach..

DEFAULT

Download Pro Šárku - Vladimír Veit - Písničkář (CD, Album) album flac mp3


2011
Label: Galén - G 11 016 2 • Series: Olivovníky • Format: CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Folk, World, & Country • Style: Folk
Pro Šárku - Vladimír Veit - Písničkář (CD, Album)

Album Písničkář. Umělec Vladimír Veit. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD. Obsahuje hity ♫ Ilona ♫ Praha ♫ Písničkář. Ukázky zdarma k poslechu. Vladimír Veit, jeden z členů hudebního sdružení Šafrán, natočil v květnu a.

VEIT VLADIMÍR - Písničkář - CD. Český rock, pop, folk atd. Dětské / Pro děti.

Vladimír Veit, jeden z členů hudebního sdružení Šafrán, natočil v květnu a červnu své třinácté studiové album, které příznačně nazval Písničkář. Kolekce patnácti písní vznikla v domácím studiu Vladimíra Merty, jenž album aranžoval a přidal se k nahrávání i jako instrumentalista.

poslechněte si Písničkář, kupte si album na CD, a více z našeho vydavatelství o Vladimír Veit: Písničkář - Vladimír Veit, jeden z členů hudebního sdružení Šafrán, natočil v květnu a červnu své třinácté studiové album, které příznačně nazval Písničkář. Kolekce patnácti písní vznikla v domácím studiu Vladimíra Merty, jenž album aranžoval.

 ·  · 1. Písničkář 2. Lepší už to nebude 3. Velbloudi 4. Až vyrosteš 5. Krabička pastelek 6. Praha 7. U nás doma 8. Svobodo! Svoboděnko! 9. Ilona Dvacátá pátá hodina Když tě nechce Zvrhlická Pro Šárku Ne, ještě není čas Vrátil se poutník.


A Cordoba - Rumillajta - Pachamama (Mother Earth) (Vinyl, LP, Album) Sin Disfraz - Virus (29) - Vivo (Cassette, Album) Rock and Roll - Bruno Blum - Rock n Roll De Luxe (CD, Album)

Share this post

About the author

1 comments

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of "Písničkář" on Discogs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING